ÖVRIGT / Teknika / Trattgrammofon 17537202
nr 1753 7202
Trattgrammofon
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 18:12:39
- Mitt bud
ledande budet*
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Trattgrammofon
Kondition: slitage, skador
nr 1753 7202
Trattgrammofon
längd (a)
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Bevakningspris: |
ÄR UPPNÅTT |
| Aktuellt bud: | 800 kr (per 20:42:28) Uppdatera |
| Visning |
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1 |
Auktionen avslutas: |
måndag 19 januari kl 18:12:39 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr