KONST / Litografier / Färglitografi 16449247

nr 1644 9247

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Signerad, numrerad 16/150, daterad - 78. Färglitografi, bildmått: 70x551 cm, yttermått inklusive ram: 83x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2024
kl 18:44:12

23/9 08:09:00 1      Vinnande bud

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks