KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9939384
nr 993 9384
Etsning
Signerad, Hamburg, motivet: 21x31
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:37:16
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)