MÖBLER / Byråar, sekretärer / Damsekretär 8748021

nr 874 8021

Damsekretär

Gustaviansk stil, längd: 80, djup: 49, höjd: 110

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 10 februari 2014
kl 18:38:59

5/2 14:37:31 1      1.000 kr
10/2 18:19:47 2      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen