LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Chandelier 5153482
nr 515 3482
CHANDELIER
Lenght: ()
Empire, 1800-talets 1:a fjärdedel, för 4 + 1 ljus, förgylld stomme, höjd: 80
Withdrawn
Tuesday Mars 25 2008
at 16:00:00
Karl Johanstil/Empir
Senempiren