KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145378
nr 1414 5378
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1964, "drömfåglar". Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 73x62cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:32:20
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)