KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9053251

nr 905 3251

John Haavs Johnson

(1915-1968), Sverige

Akvarell, John Haavs Johnson (1915-1968), sjöjungfrur, signerad, -48, 65x50

John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 11 augusti 2014
kl 19:58:44

John Haavs Johnson

Läs mer om John Haavs Johnson