KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7919264
nr 791 9264
Akvareller
2 st. Kina, målade på rispapper, 1700-/1800-tal, 126x32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:32:33
900 kr
1.200 kr