KONST / Litografier / Färglitografi 15629428
nr 1562 9428
Färglitografi
Sven Jonsson. Signerad, numrerad 113/390. Färglitografi, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 69x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:10:27
11/9 16:15:24