MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9769262
nr 976 9262
Skåp
Ek, 1930-tal, längd: 145 cm, djup: 46 cm, höjd: 119 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:46:22
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr