KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15554181
nr 1555 4181
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Ur pensel och penna, 1883, ej signerad. Bildmått: 20x12 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:04:27
14/8 19:54:07
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
nr 1555 4181
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 14 augusti 2023 |
| 14/8 19:54:07 | 1 | Vinnande bud |
Anders Zorn