ART / Lithographs / Litograph in colors 11399007
nr 1139 9007
Lisa Rinnevuo
(f. 1972), Sverige
Lisa Rinnevuo (b. 1972), 185/250, Flicka, bladets mått: 20x20,
LITOGRAPH IN COLORS, Lisa Rinnevuo (f. 1972), 185/250, Flicka, bladets mått: 20x20
Lisa Rinnevuo, Swedish painter, born 1972.
1000
SEK 1000
Monday October 23 2017
at 18:00:50
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik