KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografi 11219409
nr 1121 9409
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Litografi, Evert Lundquist (1904-1994), 12/50, helkropp, motivet. 40x37
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 19:25:36
300 kr
450 kr
600 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist