FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8605370

nr 860 5370

CHAIRS

4 pcs, Leksands modell, wear, damages.

4 st, Leksands modell

Condition: slitage, skador

800

SEK 700

Monday November 18 2013
at 18:48:51

16/11 21:37:01 1      600 kr
17/11 18:22:10 2      Vinnande bud