SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kakfat 4311672
nr 431 1672
Kakfat
glas på silver Ryska stämplar 1800-tal, höjd: 10
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 oktober 2006
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
ledande budet*
500 kr
600 kr