BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Golvljusstake 9255135
*
nr 925 5135
Golvljusstake
metall, höjd: 140
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:02:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 22:10:51
1
100 kr
16/11 18:30:40
2
200 kr
17/11 19:46:00
3
200 kr
17/11 19:46:00
2
200 kr (Budbetjänt)
17/11 19:46:09
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvljusstake ljusstakar ljusstake metall
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:19
-
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:18
-
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50
*
Golvljusstake
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5135
Golvljusstake
metall, höjd: 140
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/11 22:10:51 | 1 | 100 kr |
| 16/11 18:30:40 | 2 | 200 kr |
| 17/11 19:46:00 | 3 | 200 kr |
| 17/11 19:46:00 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 19:46:09 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvljusstake ljusstakar ljusstake metall
-
6702 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:19 -
6701 Appliquer
ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:18 -
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50



