MÖBLER / Bord / Arbetshurts 15643143

nr 1564 3143

Arbetshurts

på hjul, 1930-tal. Längd: 90 cm, djup: 40 cm, höjd: 89 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 18 september 2023
kl 18:35:19