KONST / Oljemålningar / Väggfält 10038019
nr 1003 8019
Väggfält
1700-tal, stilleben, 218x120
Kondition: oramad slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:16:32
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr