MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9614049
*
nr 961 4049
Fåtölj
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:04:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 16:45:26
1
100 kr
10/5 10:36:38
2
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
*
Fåtölj
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4049
Fåtölj
1960-tal
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 16:45:26 | 1 | 100 kr |
| 10/5 10:36:38 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50



