GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skålar 4264113

nr 426 4113

Skålar

Lenght: ()

2st, Kina, 1800-tal, längd: 23 (1st med nagg)

300

SEK 400

Monday September 4 2006
at 16:00:00

4/9 15:37:45 1      Vinnande bud