KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728087

nr 1572 8087

John Thorgren

(1918-2000), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 88, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x94cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 21:00:34

John Thorgren

Läs mer om John Thorgren