KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9199201
nr 919 9201
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), 10x7 Osignerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:57:17
700 kr
800 kr
900 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn