MÖBLER / Bord / Konsolbord 15893172

nr 1589 3172

Konsolbord

Tidigt 1900-tal, Intarsia, Engelsk modell. Bredd: 65 cm. Djup: 29 cm, höjd: 83 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 januari 2024
kl 18:29:55

7/1 15:38:27 1      Vinnande bud