MÖBLER / Bord / Sybord med låda 5715814

nr 571 5814

Sybord med låda

pelare, Karl Johan, längd: 63, djup: 38, höjd: 73

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 mars 2009
kl 17:26:55

16/3 09:07:06 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren