GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål + fat 7641412
nr 764 1412
Skål + fat
2 delar, Kina, Dia15-20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:04:51
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr