KONST / Litografier / Färglitografi 17132143
nr 1713 2143
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 160/360, Djurgårdsbron. Färglitografi, bildmått: 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:58:39
14/7 16:19:57
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist