KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272358

nr 1327 2358

Håkan Engström

(1908-1987), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv, Signerad. Olja på pannå, 46x37 cm

Håkan Engström, svensk bildkonstnär född 1908, död 1987 .

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 maj 2020
kl 19:25:41

Håkan Engström

Läs mer om Håkan Engström