MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 12572082
nr 1257 2082
Skåp
1700-tal, Valnöt / Mahogny. Bredd: 157. Djup: 56 cm, höjd: 211 cm, nyckel
Kondition: slitage, lösa delar spricka/ sprickor
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:25:59
23/5 12:57:24
3.000 kr
27/5 14:10:11