KONST / Litografier / Carborundumetsning 3876701
nr 387 6701
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, J Coignard, 9/50, 59x45
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 november 2005
19/11 17:29:03
James Coignard
Läs mer om James Coignard