KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11097540

nr 1109 7540

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, Triptyk, Procession, signerad, ramens innermått: 63x47

Utrop:

500 kr

måndag 22 maj 2017
kl 20:27:33