FURNITURE / Tables / Writing desk 11676376
nr 1167 6376
WRITING DESK
omkring sekelskiftet 1900, length: 118 cm, width: 58 cm, height: 75 cm, wear, damages.
omkring sekelskiftet 1900, längd: 118 cm, djup: 58 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday Mars 5 2018
at 20:14:22
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
450 kr
600 kr