KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13878143
nr 1387 8143
Anders Lindgren
(1933-2018), Sverige
Vimmerby, monogramsignerad, 1982. Blandteknik, 17x20cm, yttermått inklusive ram: 22x25cm
Anders Lindgren, svensk målare född 1933 i Vimmerby, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:33:56
29/3 18:26:39
Anders Lindgren
Läs mer om Anders Lindgren