Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hörnhatthylla 8597020



*

nr 859 7020


Hörnhatthylla

stainless steel, length: 125 resp 91 cm, width: 27 cm, height: 35 cm,


Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm


Estimate:

1000

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday November 11 2013
at 19:15:35


  • Bid history
Time Bidder Bid
27/10 19:24:14 1      450 kr
30/10 10:17:26 2      350 kr
11/11 16:15:31 3      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • Nov 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
  • 8307 ArbetsskÃ¥p
    1930s, mörkbetsad björk. Length: 60 cm, width: 43 ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:34
  • 8193 BOOKCASE
    John Kandell (1925-1991), Sweden. "Pilaster". Käll..//
    Present: SEK 2800

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36
  • 8118 BOOKCASE
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogany. Width: 120..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:32
  • 8309 BOOK CASE
    2 pcs, 1910, oak. Length: 118 cm, width: 41 cm, he..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:39
  • 8276 Cake stand
    England, 3 hyllplan. Height: 90 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:59
  • 8119 WHAT-NOT
    painted white. Length: 53 cm, width: 30 cm, height..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38




Ladda ner broschyr