FURNITURE / Tables / Serving table 9255068
nr 925 5068
SERVING TABLE
Brännstämplat Dansk Design, Teak, 1950s,
Brännstämplat Dansk Design, Teak, 50-tal
1000
SEK 1600
Monday November 17 2014
at 20:24:42
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
Read more about 50/60-tal