KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar + akvarell 4764604
nr 476 4604
Etsningar + akvarell
Sallberg & Lindström, Bla "Tunnelgatan", ca 24 x 12
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2007
kl 17:21:53
4/7 15:40:35
Karl Lindström (1865-1936)