FURNITURE / Tables / Dining table 6508505
nr 650 8505
DINING TABLE
1950s/1960s, length: 95, width: 85, height: 73, wear.
50/60-tal, teak längd: 95, djup: 85, höjd: 73
Condition: slitage
100
SEK 100
Monday August 9 2010
at 17:34:55
5/8 14:00:06