ART / Oil paintings / Oil painting 7618472
nr 761 8472
OIL PAINTING
19th century, Ruin, 29 x 35, wear, damages.
1800-tal, Ruin, 29 x 35
Condition: slitage, skador
800
SEK 650
Monday May 28 2012
at 18:24:34
500 kr
600 kr