KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13015328
nr 1301 5328
Oidentifierad konstnär. Vinterväg, Monogramsignerad, 1894, olja på plåt, 37x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:46:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr