MÖBLER / Bord / Sybord 11607058
nr 1160 7058
Sybord
sent 1800-tal, intarsia, längd: 54 cm, djup: 38 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:40:51
500 kr
600 kr
800 kr