KONST / Litografier / Litografier 8023337
nr 802 3337
Litografier
2 st, Jan Grantorp, 255/350+ 42/290, signerad, motivets mått: 15x25+ 30x47
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:26:05
200 kr
150 kr