ART / Lithographs / Litograph 7574067
nr 757 4067
LITOGRAPH (F)
Björn Jonsson 1944, subject size: 49x35,
Björn Jonsson 1944, motivets mått: 49x35
300
SEK 200
Monday May 7 2012
at 17:39:42
100 kr
150 kr