MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5828231

nr 582 8231

Byrå

Karl Johan, mahogny, längd: 100, djup: 52, höjd: 82

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 maj 2009
kl 19:03:39

9/5 11:30:51 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren