GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 12332128

nr 1233 2128

Porslin

4 delar, Asien. Höjd: 5-13

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

12.500 kr

måndag 4 februari 2019
kl 20:41:44