MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8461592
nr 846 1592
CARPET
Afghan, 122 x 195, wear, damages.
Afghan, 122 x 195
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday September 16 2013
at 20:38:07
100 kr
150 kr