SILVER OCH METALL / Metallföremål, övrigt / Skrin 5921125
nr 592 1125
Skrin
Metall, med nycklar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 19:15:35
1/8 22:30:09