MÖBLER / Bord / Bord 12319498

nr 1231 9498

Bord

1890-tal, Ek. Bredd: 90, djup: 44 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:11:59

27/1 13:12:47 1      Vinnande bud

Superellipsbordet