MÖBLER / Bord / Bord 12319498
nr 1231 9498
Bord
1890-tal, Ek. Bredd: 90, djup: 44 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:11:59
27/1 13:12:47