KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035021
nr 1403 5021
Efter Bruno Liljefors, Harry Thomse. Signerad, daterad 32. Olja på duk, 58x83cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:35:06
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)