KONST / Litografier / Färglitografier 14556255
nr 1455 6255
Barbro Andersson
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, "Hibiscus". Signerad, numrerad 171/250 respektive 166/250, daterade 2000. Färglitografi, bildmått: 42x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x47 cm
Kondition: en med smärre ramskada
Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:07:26
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Barbro Andersson
Läs mer om Barbro Andersson