FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 4605565
nr 460 5565
DROP-LEAF TABLE
Lenght: ()
Karl Johan Mahogny, längd: 90, djup: 90, höjd: 76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 950
Monday April 2 2007
at 17:17:35
900 kr
800 kr