MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10403301
nr 1040 3301
Sekretär
1800-tal, längd: 107 cm, djup: 52 cm, höjd: 133 cm
Kondition: slitage, skador, övre delen går ej att öppna
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2016
kl 20:39:28
30/5 20:25:46
150 kr
30/5 20:33:50